![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/12/Μικτη.jpg)
Γεύσεις από την χθεσινή Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση που συμμετείχε η Μικτή Χορωδία Δήμου Αγίας Παρασκευής και μαέστρο τον Χρήστο Κουτσονίκα.
![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/12/Χορωδια.jpg)
Η εορταστική εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του πολιτιστικού κέντρου Κηφισιάς στο δημαρχείο, όπου στο φινάλε τιμήθηκε ο Μαέστρος Χρήστος Κουτσονίκας για τα 10 χρόνια πολιτιστικής του προσφοράς στον σύλλογο. Μας τίμησε με την παρουσία της η Νινα Βλάχου.
![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/12/Πιανο.jpg)
Ευχαριστούμε θερμά για την πρόσκληση και την φιλοξενία τον διοργανωτή και όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους, καλές γιορτές με υγεία!
![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/12/Βλαχου.jpg)
Τα στιγμιότυπα της βραδιάς μας τα χάρισε ένας νέος συνεργάτης μας ο Νίκος Κακούρης που τον ευχαριστούμε επίσης!
—-
Λάβετε ενεργά μέρος στην καθημερινή ενημέρωση του www.aparaskevi-images.gr , στέλνοντας φωτογραφίες, video, ή ένα μήνυμα στο info@aparaskevi-images.gr Ή μπείτε στην σελίδα μας στο Facebook ή στο Twitter.
Απαγορεύεται καθ’ οιονδήποτε τρόπο η χρήση ή η αναπαραγωγή των άρθρων και των φωτογραφιών της ιστοσελίδας aparaskevi-images.gr, σε οποιοδήποτε μέσο χωρίς να αναγράφεται η πηγή προέλευσης. Η χρήση και η αναπαραγωγή αυτών για εμπορικούς σκοπούς απαιτεί την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη και κατόχου των αντιστοίχων δικαιωμάτων.