![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/08/ΣΠΑΥ.jpg)
Νέες εικόνες από την ολοκλήρωση των εργασιών συντήρησης των δασικών δρόμων που ενώνουν τον ανατολικό με το δυτικό Υμηττό από τα Γλυκά Νερά έως την Αγία Παρασκευή και τον Χολαργό.
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/08/ΣΠΑΥ..jpg)
Έργο μεγάλης στρατηγικής σημασίας για τη θωράκιση του Υμηττού και για την ασφαλή διέλευση των πυροσβεστικών οχημάτων.
—–
Λάβετε ενεργά μέρος στην καθημερινή ενημέρωση του www.aparaskevi-images.gr , στέλνοντας φωτογραφίες, video, ή ένα μήνυμα στο info@aparaskevi-images.gr Ή μπείτε στην σελίδα μας στο Facebook ή στο Twitter.
Απαγορεύεται καθ’ οιονδήποτε τρόπο η χρήση ή η αναπαραγωγή των άρθρων και των φωτογραφιών της ιστοσελίδας aparaskevi-images.gr, σε οποιοδήποτε μέσο χωρίς να αναγράφεται η πηγή προέλευσης. Η χρήση και η αναπαραγωγή αυτών για εμπορικούς σκοπούς απαιτεί την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη και κατόχου των αντιστοίχων δικαιωμάτων.