![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/05/Εκκινηση.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία και πολλές συμμετοχές πραγματοποιήθηκε σήμερα ο 7ος δρόμος ζωής «Αναδεικνύοντας τον Υμηττό», ο οποίος έχει γίνει θεσμός για την πόλη της Αγ. Παρασκευής.
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/05/Απονομη.jpg)
Ο Σύνδεσμος Εφέδρων Αξιωματικών Αν Αττικής ήταν και πάλι παρών τόσο στην διοργάνωση με μέλη του που βοήθησαν εθελοντικά, όσο και με αθλητές που έτρεξαν τα 14 δύσκολα χιλιόμετρα στον Υμηττό ή τα απαιτητικά 5χλμ ανεβαίνοντας προς το Μοναστήρι του Αη Γιάννη.
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/05/ΑΣΑΠ.jpg)
Συγχαρητήρια σε όλους τους συνδιοργανωτές και ιδίως στον στον ΠΑΟΔΑΠ και στο Αθλητικό Σωματείο Αγ Παρασκευής ΑΣΑΠ!
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/05/Κυπελα-Μεταλι.jpg)
Απαγορεύεται καθ’ οιονδήποτε τρόπο η χρήση ή η αναπαραγωγή των άρθρων και των φωτογραφιών της ιστοσελίδας aparaskevi-images.gr, σε οποιοδήποτε μέσο χωρίς να αναγράφεται η πηγή προέλευσης. Η χρήση και η αναπαραγωγή αυτών για εμπορικούς σκοπούς απαιτεί την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη και κατόχου των αντιστοίχων δικαιωμάτων.