![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2020/03/λουκετο.jpg)
“Ειμαι αναγκασμένος πλέον να ενημερώνω τα όργανα της τάξης . Χθες έσπασαν τις κλειδαριές σε δύο αθλητικούς χώρους του δήμου .
Είμαι προβληματισμένος. Άραγε δεν γνωρίζουν οι γονείς , ότι τα παιδιά είναι ο μεγαλύτερος κίνδυνος για τη μεταφορά του κορωνοιού , διότι είναι Ασυμπτωματικά .
Οπως πάμε , με το μυαλό που έχουμε σίγουρα θα απαγορευθεί η κυκλοφορία στους δρόμους . Εάν με ρωτούσε ο Πρωθυπουργός , θα έλεγα ΝΑΙ ….. ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ !!! “