![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2019/05/CHESS-FALLEN-KING.jpg)
Το 1ο Γυμνάσιο Αγ. Παρασκευής συνδιοργανώνει με τον Σκακιστικό Όμιλο Αγ. Παρασκευής Σκακιστικό σχολικό πρωτάθλημα το Σάββατο 5/11/2022.
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο 1ο Γυμνάσιο και θα υπάρχουν βραβεύσεις.
Πληροφορίες: στον Διευθυντή κ. Γ. Δερματά, 6977956099 και στο Σκακιστικό όμιλο στο mail: skakistikosomilosagiasparaskev@gmail.com.
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2022/10/ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΙ-ΑΓΩΝΕΣ.jpg)
——
Λάβετε ενεργά μέρος στην καθημερινή ενημέρωση του www.aparaskevi-images.gr , στέλνοντας φωτογραφίες, video, ή ένα μήνυμα στο info@aparaskevi-images.gr Ή μπείτε στην σελίδα μας στο Facebook ή στο Twitter.
Απαγορεύεται καθ’ οιονδήποτε τρόπο η χρήση ή η αναπαραγωγή των άρθρων και των φωτογραφιών της ιστοσελίδας aparaskevi-images.gr, σε οποιοδήποτε μέσο χωρίς να αναγράφεται η πηγή προέλευσης. Η χρήση και η αναπαραγωγή αυτών για εμπορικούς σκοπούς απαιτεί την έγγραφη άδεια του ιδιοκτήτη και κατόχου των αντιστοίχων δικαιωμάτων.