![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2021/05/νεολαία-δεντροφύτευση-πευκακια-διπλή.jpg)
Πραγματοποιήθηκε σήμερα η δράση της Αντιδημαρχίας Νεολαίας «Δενδροφύτευση και καθαρισμός αθλητικού κέντρου Πευκακίων», με την καθοδήγηση της περιβαλλοντικής οργάνωσης We4All και την υποστήριξη του Συλλόγου Πευκακίων-Αναγέννηση, με την χορηγία 200 φυτών (!!) της κατασκευαστικής εταιρίας ΑΒΒ.
Από την αντιπολίτευση παρευρέθηκε και συμμετείχε η δημοτική σύμβουλος κ. Σοφία Αϊδίνη (Νίκη των πολιτών).
Ευχαριστούμε όλους τους εθελοντές που συμμετείχαν σε αυτή την όμορφη δράση με Νέους και παιδιά και ομορφύναμε το πάρκο !
Νίκος Ζόμπολας
Αντιδήμαρχος Νεολαίας Αγίας Παρασκευής
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2021/05/νεολαία-δεντροφύτευση-πευκακια.jpg)