![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2020/02/ΧΕΛΜΕΙΟ_7-ΜΑΚΕΤΑ-ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ.jpg)
Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο προσυμβατικός έλεγχος του 5ου κλιμακίου του Ελεγκτικού Συνεδρίου, αναφορικά με την υπογραφή της σύμβασης του έργου με τίτλο «ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΝΕΟΥ ΔΗΜΑΡΧΙΑΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ» .
Μετά την γνωστοποίηση της αποφάσεως του Ελεγκτικού Συνεδρίου, ο Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής Βασίλης Ζορμπάς δήλωσε: «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος γιατί έπειτα από συντονισμένες ενέργειες της Περιφέρειας αλλά και όλων των Δημοτικών Αρχών της πόλης μας, ένα διαχρονικό αίτημα του Δήμου μας παίρνει σάρκα και οστά».
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2020/11/photo_megaro-768x1024.jpg)