![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2020/07/Εισιοδος.jpg)
Ενημερώνουμε τους συμπολίτες μας ότι ήδη έχουν ξεκινήσει οι εργασίες ανάπλασης του Αθλητικού τμήματος τού Πάρκου «Σταύρος Κώτσης» (πρώην “Στρατόπεδο Χρ. Σπυρούδη”).
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2020/07/ΣΤΑΥΡΟΣ-ΚΩΤΣΗΣ_ΚΛΕΙΣΤΟ_1.jpg)
Για τον λόγο αυτό οι χώροι του γηπέδου και του «ελεύθερου χώρου αναψυχής κατοίκων με δεσποζόμενα ζώα» θα παραμείνουν κλειστοί μέχρι αποπεράτωσης των εργασιών.
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2020/07/ΣΤΑΥΡΟΣ-ΚΩΤΣΗΣ_ΚΛΕΙΣΤΟ_3.jpg)
Ζητάμε την κατανόηση όλων των συνδημοτών μας και τους παρακαλούμε να μην χρησιμοποιούν τους συγκεκριμένους χώρους, διότι ελλοχεύει ο κίνδυνος ατυχημάτων, για όσο διάστημα θα διαρκέσουν οι εργασίες ανάπλασης.
Ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών
Βασίλης Σάρκουλας