![](https://www.aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2020/02/neolaia-festival-zoboln.jpg)
Η Οργανωτική Επιτροπή του 1ου Φεστιβάλ Νεολαίας Δήμου Αγίας Παρασκευής, το οποίο ήταν προγραμματισμένο για τις 19-21 Ιουνίου 2020, ανακοινώνει την αναβολή του, λόγω των επιπτώσεων του Covid-19.
Είναι σαφές και κατανοητό, ότι δεν συντρέχουν οι προϋποθέσεις για την οργάνωση και διεξαγωγή του Φεστιβάλ, όπως αυτό είχε σχεδιαστεί και οργανωθεί.
Επισημαίνεται ότι η Επιτροπή θα παρακολουθεί τις εξελίξεις της πανδημίας στη χώρα μας και με υψηλό αίσθημα ευθύνης θα προβεί σε ανακοίνωση με νέες ημερομηνίες διεξαγωγής του.
Ο Αντιδήμαρχος Νεολαίας
Νικόλαος Ζόμπολας
![](http://i0.wp.com/aparaskevi-images.gr/wp-content/uploads/2020/04/ΦΕΣΤΙΒΑΛ-ΝΕΟΛΑΙΑΣ-logo.jpg)